664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Grand Mert Catering - Kepez / Antalya

Adres Kültür Mahallesi 3822 Sokak No:3 KEPEZ / ANTALYA

Hakkımızda

Grandmert catering 1999 yılında sektörde lider şirket olma hedefiyle kurulmuş olup sorumluluğunun bilincinde olan en yeni teknoloji ile donatılmış kalite, hijyen ve lezzete gereken özeni gösteren, çağdaş servis anlayışına sahip bir kuruluştur. Grandmert catering, üretim ve hizmet faaliyetlerinde, gıda güvenliği, kaliteye, çalışan sağlığı ve çevreye zarar verebilecek tüm kritik kontrol noktaları, tehlike ve çevre boyutlarını belirlemiş, bu unsurları uygulamış olduğu yönetim sistemleri ile önlemekte ve kontrol altında tutmaktadır. Bu doğrultuda periyodik olarak eğitimler ve denetimler düzenlemektedir.

Gıda güvenliğinde; hammadde seçiminden servise kadar tüm aşamalar kontrol altındadır.

Personelimize düzenli sağlık muayeneleri yaptırılmakta ve sonuçlar siz istemeden size sunulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz noktalarda, mutfak, gıda ve personel hijyenini sağlamak üzere ilaçlama ve kimyasal ürünlerde, profesyonel ve lider firmalar tercih edilmektedir.

Mutfaklarımız gıda mühendisleri tarafından denetlenmekte, alınan numuneler özel laboratuarlarda analiz yaptırılmaktadır.

Üretim faaliyetlerimiz “gıda güvenliği ve kalitesinin denetimi ve kontrolüne dair yönetmelik” esaslarınca tarım bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Grandmert catering; insan hayatının çok değerli olduğunu biliyoruz bu düşünce ile insan hayatının devamı ve sürekliliği için üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kati bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp, sürekliliğini sağlamaktayız. 

Grandmert catering; yemek hizmetlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan ar-ge’miz konusunda uzman ve eğitim seviyesi yüksek ekibimiz sizler için güvenilir ürünler ve hizmetler oluşturmaktayız. Üretim fabrikamız devamlı açık olup, sizler için randevu alınmadan tüm zaman dilimlerinde ziyaret edilebilirdir. 

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi