664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Meal Box - Ataşehir / İstanbul

Telefon 0850 532 60 62 / +90 549 787 15 58
Adres Küçükbakkalköy Mahallesi Rüstemağa Sokak No.6 D Plaza B Blok Kat:2 34752 Ataşehir/İstanbul
Gurme Ev YemekleriMeal Box Ev Yemekleri CateringMeal Box Taşımalı Yemek HizmetiMeal Box Özel Kutuda Yemekİstanbul Ev Yemeği HizmetiGünlük Taşımalı Sıcak Ev Yemeği

Hakkımızda

Meal Box, Meal Box Yemek ve Teknoloji A.Ş 'nin tescilli markasıdır. Şirketimiz, uluslararası şirketlerde (Procter&Gamble, AS Watsons) pazarlama, satış, IT ve tedarik zincir alanlarında yöneticilik deneyimleri bulunan üç eski profesyonel yönetici (Cüneyt Gürbüz, Murat Demirhan, Bülent Demirhan) tarafından 2012'de kurulmuştur. 2013 yılında Erikli-Nestle Waters eski CEO’su, Aslanoba Capital yatırım şirketi kurucusu ve sahibi Hasan Aslanoba’nın melek yatırımcı olması ile güçlenmiştir. 

Şu an Meal Box, İstanbul'da hizmet veren, Türkiye'nin "en hızlı büyüyen" ev yemeği catering servisi ve tek öğün yemek aboneliği servis zinciri haline gelmiştir.

Hizmetler

Meal Box Catering, toplu yemek hizmeti almak istediğiniz, yemek çözümüne ihtiyaç duyduğunuz tüm organizasyonlarınızda yanınızda. Usta aşçılarımızın hazırladığı, hijyenik ve birbirinden lezzetli yemekleri toplu olarak sipariş edebilirsiniz.

Meal Box Catering, sizlere yemekleri özel termos kutularda getirir. Bu sayede yemekleriniz 2 saate kadar sıcak kalır ve daha az yer kaplar. Mutfak kurulumu olmadan, tabak çanak kullanmadan her ortama uygun şekilde pratik bir çözüm üretmiş olursunuz.

Meal Box Tek Öğün Yemek Aboneliği, haftalık, aylık(22 gün) ya da 2 ay(44 gün) olacak şekilde yemek çözümü olarak ‘‘Her gün ne yesem?’’ sorusuna en pratik ve lezzetli çözümü sunar. İster eve ister ofise öğlen ya da akşam 3 kap sıcak ev yemeğini özel termo kutusunda teslim eder. Yemekleriniz 2 saate kadar sıcak kalır. 

Meal Box Fit Abonelik,  her gün, kalorisi hesaplanmış 5 öğün(3 ana – 2 ara öğün) yemeği sabah saat 10:00 – 12:00 arasında sizlere teslim ederiz. Kilonuza uygun, almanız gereken günlük kalori miktarına göre size en uygun paketi sunarız. 1200, 1500 ve 1800 kalorilik diyet paketlerini 32 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi