664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
İstanbul Yemek Şirketleri Meal Box İstinye Catering

Albayrak Catering - Küçükçekmece / İstanbul

Telefon +90 212 470 91 15 | +90 538 598 56 59
Faks +90 212 592 32 05
Adres İnönü Mah. Maslakçeşme Cad. Kuyumcu Sok. No: 12

Hakkımızda

Albayrak Catering toplu yemek sektöründe hijyen, kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya ve günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak yemek üretmeye özen göstermektedir.

Hazır ve toplu yemek sektörüne 1996 yılında küçük ve mütevazi bir işletme ile başlayan Albayrak Catering, sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeyi sürdürmektedir. Yemekte kalite ve sağlığın önemini bilenler için; hijyenik yemek yapımı, sunumu ve kendi alanlarında tecrübeli kadrosuyla tüm müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir. Müşterilerinin isteklerini ve memnuniyetini daima ön planda tutan Albayrak Catering, bünyesinde gerçekleştirdiği yenilikleri ve gelişmeleriyle hizmette olmanın gururunu taşımaktadır.

VİZYON

Albayrak Catering sektöründe saygın, kaliteli, güvenilir ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği bir firma olmayı hedeflemektedir.

MİSYON

Albayrak Catering olarak amacımız , müşteri memnuniyeti , personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları esasına dayanan yemek  üretimi yapmak ve bu sektörde öncü bir yemek firması olmak.

Hizmetler

Albayrak Catering, ISO 9001 : 2008 , ISO 22000 sistemine uygun, TSE normlarındaki mutfağı ve gıda mühendisi denetiminde tecrübeli personelleri tarafından hazırlanan geniş bir ürün portföyüne ve bunları müşterilerine ulaştıracak araç filosuna sahiptir.

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ:

İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda; depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz . Merkez mutfağımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz.

YERİNDE YEMEK ÜRETİM HİZMETİ

Kendine ait  mutfak oluşturan işletmeler, etkinlik alanları dışındaki ihtiyaçlarını Albayrak Catering ‘ten karşılayarak yemek hizmetini, ekonomik koşullarda almakta, hem de kaynaklarını verimli kullanarak, kendi faaliyet alanları üzerinde yoğunlaşıp, rekabet güçlerini artırmaktadırlar.

Firmaların bünyesinde bulunan mutfağı genel olarak inceleyerek , gıda üretimine uygunluğunu belirliyoruz. Firmanın ekipman, araç ve gereç eksiklikleri varsa bunları tespit edip, üretim ve sunum açısından firma için eksiksiz bir mutfak haline getiriyoruz.

HİJYEN VE KALİTE

Firma olarak amaçlarımızdan en önemlisi bir kurum olarak kaliteli ve lezzetli yemek üretimi yanında, hijyenik bir ortamda gıda üretimi, iyi bir servis ve müşteri memnuniyetinin sağlanması yönündedir. Bu amaçla Albayrak caterıng işyerleri, büyük ve küçük tüm işletmelere hizmet vermeyi amaçlar. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız, yemek sektöründe uyulması gereken kuralları yerine getirmektedir. Belirli sıklıklarla çalışanların sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

Üretim esnasında önemli koruyucu malzemeler (eldiven, maske, bone) kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, modern araç ve ekipmanları ile yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır. Yemek üretiminde kullanılan tüm ürünler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe kalitesini ispatlamış firmalardan temin etmektedir.

Referanslar

referanslarımız istenildigi taktirde bılgınıze memnunıyetle sunuluaktır.

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi