664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 126 yemek firması sizin için burada!
Pendikli Yemek Ve Sokak Lezzetleri - Pendik / İstanbul ”Toplam Kaliteye” ulaşmak için çalışanlarımız , tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sevgi ve güvene dayalı ilişkiler kurulması temel hedeflerimizdir. Pazardaki gelişmelere paralel şekilde ka
İstinye Catering - Sarıyer / İstanbul Maslak, Kağıthane, Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş ve Şişli başta olmak üzere İstanbul'da catering, davet ve organizasyon hizmetlerimizle yanınızdayız.
Beyaz Sayfa Yemek - Başakşehir / İstanbul Beyaz Sayfa Yemek Grubu olarak, yerinde üretim hizmetlerinde çeyrek asrı aşan, deneyimi ile müşterilerimize, yeni teknolojilere dayalı, beklentileri en üst seviyede karşılayan hizmetler sunmaktayız.
MANSUR CATERİNG - Küçükçekmece / İstanbul Bizler Mansur Catering olarak gelişen sektörde kendimizi bu gelişmelerin dışında tutmadan değişen koşullara ve taleplere uygun olarak sürekli yenilenme ve daha iyiyi yapabilme çabalarımız devam etmekt
Keyfi Yemek - Ümraniye / İstanbul Yemeğin Keyfe Dönüştüğü Yer
Aydınlar Catering - Esenler / İstanbul Aydınlar Yemek olarak tabldot hizmetinde 1500 kişiye hitap etmemizdeki başarıda bizlere öncülük eden faktörler disiplin, temizlik ve vaktinde hizmet olmuştur
Form Beslenme Ve Danışmanlık Ltd. Şti - Beyoğlu / İstanbul Firma olarak sağlıklı beslenmenin bireyler için öneminin samimiyetle farkındayız ve butik olarak yanınızdayız.
CSS Yemek - Esenyurt / İstanbul Evinizdeymişsiniz gibi lezzetler...
Altuntaş Catering - Beşiktaş / İstanbul Doğru ve bilinçli beslenme yolunda fiyat dengesini koruyan, çeşitli menüleriyle her damak zevkine hitap ediyoruz.
Ersa Yemek Sanayi - Kağıthane / İstanbul Toplu yemek sektörü içinde müşterilerine özel butik yemek üretimi yaparak hem müşteri portföyünün, hem de müşterilerinin yemekten aldıkları keyfin artması Ersa Yemek'in en büyük mutluluğudur.
Albayrak Catering - Küçükçekmece / İstanbul Albayrak Catering sektöründe saygın, kaliteli, güvenilir ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği bir firma olmayı hedeflemektedir.
Cihan Catering - Zeytinburnu / İstanbul Cihan catering ve beyoğlu soğuk meze profesyonel aşçıları ve servis elemanları, deneyimli ve güler yüzlü idari personeli ile yemekle ilgili çözümler sunmaktadır.
Damak Yemekleri - Esenyurt / İstanbul Damak Yemeklerini tercih edin tadı damağınızda kalsın...
Hakaş Catering - Sultangazi / İstanbul Hakaş Catering Sanayi olarak, okul, hastane, fabrika, büro, müteahhitlik ve benzeri işyerlerine tabildot yemek üretimi yapmak amacıyla: 24.05.1995 tarihinde çalışmaya başlamıştır.
Tuen Catering - Küçükçekmece / İstanbul Tüm taşıma yemek, yerinde üretim ve catering ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi