664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 127 yemek firması sizin için burada!
Aktaş Catering - Esenyurt / İstanbul Aktaş Catering olarak doğal ürünlerin bozulmadan kalamayacağını benimsediğimiz için asla içine katkı maddeleri konularak ömrü uzatılan ürünleri üretimimize sokmadık.
Alemdar Catering - Bahçelievler / İstanbul Amacımız yemek satmak değil yeme-içme işlerinizin hizmetini üstlenmektir. İşyerinizin aşçısı özel günlerinizin organizatörü olmak için varız. Konu yemek ise hizmetinizdeyiz.
Alioğlu Catering - Avcılar / İstanbul Alioğlu Catering : "Personel Yemeğinde Kalitenin Ölçüsü"
Altındağ Yemek - Bağcılar / İstanbul Altındağ Yemek olarak, uzun yıllar görev yapmış tecrübeli aşçılarımızla, hijyenik bir ortamda, kaliteli ürünlerle üretilmiş olan yemeklerimizi sunmaktan gurur duymaktayız.
Altınkaşık Yemek - Pendik / İstanbul Yemek Üretimi ; İnsan sağlığına yansıyan en önemli faktörlerden biridir.
ARMONİ YEMEK HİZMETLERİ - Küçükçekmece / İstanbul ARMONİ YEMEK OLARAK TOPLU YEMEK VE CATERİNG HİZMETİ VEREN İSTANBUL'UN KÖKLÜ FİRMALARINDANIZ
Aş-San Catering - Sarıyer / İstanbul Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmeyi misyon edinen Aş-San Catering 1987 yılından beri hizmet vermektedir.
Asel Yemek - Bahçelievler / İstanbul Asel Yemek hizmetleri arasında fabrikalara, iş merkezlerine, okullara, hastanelere, şantiyelere, özel davetlere yemek hizmeti bulunmaktadır ve aynı zamanda paket servis hizmeti vermektedir.
Askoç Catering Organizasyon - Sultanbeyli / İstanbul Yeterli bilgi ve tecrübeye sahip titiz kadromuzla kaliteli üretim ve kaliteli servisyapmak ve işletmemizi sektörde en üst noktaya taşımaktır.
Asrın Organizasyon Ve Catering - Maltepe / İstanbul Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübelerle ilk günkü heyecan ve istekle, gelecekte de yolumuza devam edeceğiz
Ayso Catering - Silivri / İstanbul Ayso Catering, 1990 yılında taşıma yemek hizmeti, yerinde yemek üretimi, eğitim kurumları ve hastanelerin gıda işletmeciliği ve restoran işletmeciliği alanlarında hizmet vermektedir.
Bando Catering - Beşiktaş / İstanbul Size gülümseme, içtenlik ve nezaket ikram ediyoruz, zarafet ve ustalıkla sarmalanmış tatlar sunuyoruz...
Barış Yemek - Bayrampaşa / İstanbul Bizler için müşterilerimizle sağladığımız güçlü bir iletişim, müşterilerimizin her türlü kalite beklentisine karşılık verebilmek, arzu edilen lezzetli ve sağlıklı yemeği sunmak kadar önemlidir.
Bekard Catering - Fatih / İstanbul Bekard iş yerlerine mutfak kurulması veya mutfağın işletilmesi seçenekleriyle çalıştığı kurumlara profesyonel hizmetler sunmaktadır.
BİTAT CATERİNG - Pendik / İstanbul HERŞEY SEVMEKLE BAŞLAR.
Bizim Catering - Kağıthane / İstanbul 1994 yılında faaliyete geçen BİZİM CATERİNG günümüze kadar tecrübeli, otel deneyimi ve eğitimi olan personeliyle toplu yemek sektöründe maksimum kalite standartlarında hizmet vermektedir.
Brunch Plus - Ataşehir / İstanbul Brunch Plus tüm işlerinde %100 müşteri memnuniyetini esas alan yalın bir organizasyon firması olmakla birlikte müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine danışmanlık yaparak yön vermeye çalışır.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi