664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 129 yemek firması sizin için burada!
Akademi Catering - Kartal / İstanbul Başarımızın en büyük sırrı ”çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile günümüz teknolojisi olanaklarının eğitim ve bilgi ile pekiştirerek devam etmektir.
Aktaş Catering - Esenyurt / İstanbul Aktaş Catering olarak doğal ürünlerin bozulmadan kalamayacağını benimsediğimiz için asla içine katkı maddeleri konularak ömrü uzatılan ürünleri üretimimize sokmadık.
Alemdar Catering - Bahçelievler / İstanbul Amacımız yemek satmak değil yeme-içme işlerinizin hizmetini üstlenmektir. İşyerinizin aşçısı özel günlerinizin organizatörü olmak için varız. Konu yemek ise hizmetinizdeyiz.
Alioğlu Catering - Avcılar / İstanbul Alioğlu Catering : "Personel Yemeğinde Kalitenin Ölçüsü"
Altındağ Yemek - Bağcılar / İstanbul Altındağ Yemek olarak, uzun yıllar görev yapmış tecrübeli aşçılarımızla, hijyenik bir ortamda, kaliteli ürünlerle üretilmiş olan yemeklerimizi sunmaktan gurur duymaktayız.
Altınkaşık Yemek - Pendik / İstanbul Yemek Üretimi ; İnsan sağlığına yansıyan en önemli faktörlerden biridir.
ARMONİ YEMEK HİZMETLERİ - Küçükçekmece / İstanbul ARMONİ YEMEK OLARAK TOPLU YEMEK VE CATERİNG HİZMETİ VEREN İSTANBUL'UN KÖKLÜ FİRMALARINDANIZ
Aş-San Catering - Sarıyer / İstanbul Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmeyi misyon edinen Aş-San Catering 1987 yılından beri hizmet vermektedir.
Asel Yemek - Bahçelievler / İstanbul Asel Yemek hizmetleri arasında fabrikalara, iş merkezlerine, okullara, hastanelere, şantiyelere, özel davetlere yemek hizmeti bulunmaktadır ve aynı zamanda paket servis hizmeti vermektedir.
Askoç Catering Organizasyon - Sultanbeyli / İstanbul Yeterli bilgi ve tecrübeye sahip titiz kadromuzla kaliteli üretim ve kaliteli servisyapmak ve işletmemizi sektörde en üst noktaya taşımaktır.
Asrın Organizasyon Ve Catering - Maltepe / İstanbul Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübelerle ilk günkü heyecan ve istekle, gelecekte de yolumuza devam edeceğiz
Avrasya Kurumsal Yemek Hizmetleri - Bağcılar / İstanbul Bir Yemek Firmasından Daha Fazlası...
Ayso Catering - Silivri / İstanbul Ayso Catering, 1990 yılında taşıma yemek hizmeti, yerinde yemek üretimi, eğitim kurumları ve hastanelerin gıda işletmeciliği ve restoran işletmeciliği alanlarında hizmet vermektedir.
Bando Catering - Beşiktaş / İstanbul Size gülümseme, içtenlik ve nezaket ikram ediyoruz, zarafet ve ustalıkla sarmalanmış tatlar sunuyoruz...
Barış Yemek - Bayrampaşa / İstanbul Bizler için müşterilerimizle sağladığımız güçlü bir iletişim, müşterilerimizin her türlü kalite beklentisine karşılık verebilmek, arzu edilen lezzetli ve sağlıklı yemeği sunmak kadar önemlidir.
Bekard Catering - Fatih / İstanbul Bekard iş yerlerine mutfak kurulması veya mutfağın işletilmesi seçenekleriyle çalıştığı kurumlara profesyonel hizmetler sunmaktadır.
BİTAT CATERİNG - Pendik / İstanbul HERŞEY SEVMEKLE BAŞLAR.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi