664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Konya Yemek Firmaları

Konya'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
Konya: 7 yemek firması sizin için burada!
Berna Ev Yemekleri - Selçuklu / Konya ÖZEL Davetlerinizde , belirleyeceğiniz kişi sayısına göre ve günde menünüz adrese telim edilmektedir.
Dilkent Yemek - Karatay / Konya Dilkent Yemek gıda sektöründe uluslararası geçerliliği olan HACCP belgesi alarak, olmazsa olmaz kriterleri üretimde ve tesislerinde hakim kılmıştır.
Kardelen Catering - Meram / Konya Deneyimli kadrosu ile sanayimize catering alanında hizmet ve ürün sunan Kardelen Catering kurumsal olsun organizasyon olsun ihtiyaçlarınıza cevap vermek için sektörde ilerlemeyi hedeflemektedir.
Lezzet Hazır Yemek Fabrikası - Karatay / Konya Lezzet Yemek Fabrikası olarak yemek Üretim fabrikamız devamlı açık olup, sizler için randevu alınmadan tüm zaman dilimlerinde ziyaret edilebilirdir.
Mehmet Ali Usta - Karatay / Konya Mehmet Ali Usta, özel eğitimli personeli ile müşteriden gelebilecek her türlü şikayet ve isteğe anında yanıt veren ve ekibini yönlendiren bir işletme anlayışına sahiptir.
Sini Konya - Selçuklu / Konya Hijyen şartlarından taviz vermeden, standartları yükselten hizmet anlayışmız, istikrarlı lezzetlerimiz ile tabldot sistemi hakkında bildiklerinizi gözden geçireceksiniz.
Türkmenoğlu Yemek - Karatay / Konya 1992 yılında kurulan Türkmenoğlu Yemek, düğün pilavı pişirme ve düğün malzemeleri kiralama sektöründe halen siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
1
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi