664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İzmir Yemek Firmaları

İzmir'deki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İzmir: 27 yemek firması sizin için burada!
Aker Yemek Sanayi - Bornova / İzmir DAMAĞINIZDAKİ LEZZETE TALİBİZ....
Tuğra Yemekçilik - Konak / İzmir Büyük organizasyonlar ve firmalar için günlük veya aylık yemek hizmetleri vermekteyiz. Düğün, sünnet, mevlit, doğum günü, açılış, nişan gibi tüm organizasyonlar için toplu yemek , pilav
Şen Yemek Fabrikası & Catering - Bornova / İzmir HİJYEN,LEZZET,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLMAZSA OLMAZIMIZDIR.
Yemer Yemek - Gaziemir / İzmir 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, ürün kalitesi ve hizmet anlayışı ile sektöründe, kısa zamanda kendisine seçkin bir yer bulmuştur.
Klas Yemek - Çiğli / İzmir Hedefimiz ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.
A Yemek - Karşıyaka / İzmir En güzel lezzeti sunmak için eğitimli, deneyimli personel ve modern ekipmanlarımız ile sürekli kendimizi geliştirerek yüksek standartlarda, en iyi damak zevkine ulaşmak kalite politikamızdır.
Ak-Kar Yemek - Menderes(Cumaovası) / İzmir Eylül 2004 yılında Kısıkköy’de kurulan işletmemiz, günümüze kadar 18 kişilik personeli ile yaklaşık 155 firmaya hizmet vermektedir.
Cici Catering - Karabağlar / İzmir Geçmişten günümüze süzülen ürün, deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklarının zenginliğiyle Cici Catering çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneğiyle bütünleşir.
Flex Catering - Konak / İzmir Flex Harikalıklar Diyarımız; paylaştığınız bir anın sadece parçası değil; sizi ayrıcalıklı kılan anları tasarlayan ve size adanmış o anların mucizevi mutluluğunu yaratan bir bütündür.
Grand Plaza A.Ş. - Konak / İzmir Hizmet anlayışımızın temelindeki sosyal adalet, eşitlik ve yasalara uygunluk çalışmalarımızın ana hedefidir.
Maydanoz Catering - Balçova / İzmir Sizin yerinize düşünerek; beklenti ve isteklerinizi özgün bakış açısıyla şekillendirmek en büyük keyfimiz olmaya devam edecektir. Gelin bir adım ötesini planlayalım…
Mefa Catering & Yemek - Buca / İzmir Yemek, salata, tatli ürettigimiz her ne olursa olsun Mefa Yemek olarak ilk önem verdiğimiz konu hijyen şartlarını tam sağlanmış olarak üretime başlamaktır.
Övünç Yemek - Bornova / İzmir Bizi herkesten bir adım önde tutan en önemli özelliğimiz kuruluşta restoran olarak başlayıp talep dolayısıyla verdiğimiz lezzeti toplu yemek ve tabldot üretimi, catering olarak sunmaya başlamamızdır.
Pırlanta Yemek - Gaziemir / İzmir 2005 yılında "PIRLANTA YEMEK” adıyla markalaşıp Ege Bölgesinin en büyük ve modern yemek fabrikasını kurmak iddiasıyla bir kez daha sektörün lokomotifi olmayı sürdürmüştür.
1
2
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi