664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
İzmir Yemek Şirketleri Aker Yemek Sanayi

Yemer Yemek - Gaziemir / İzmir

Telefon 0 (232) 281 48 33
Adres Fatih Mah. 188 Sok. No: 12/C Sarnıç

Hakkımızda

 YEMER YEMEK GIDA TEMİZLİK TURİZM SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ.

     YEMER YEMEK GIDA SANAYİ olarak 1995 yılında başladığınız hizmetimize siz değerli dostlarımızın her türlü isteğiniz doğrultusunda oluşan yemek taleplerinizi profesyonel ekibimizin tüm isteklerinize cevap verecek kapasitedeki organizasyonuyla karşılamaktayız. Kaliteden ödün vermeden, hijyenik bir ortamda hazırlanan yemeklerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız. Gelip yerinde gördüğünüz yemeklerimizi gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

     Profesyonel ustalarımızın hünerli ellerinden çıkmış ev yemekleri lezzetindeki çorbalar, et yemekleri, sebze yemekleri, pilavlar, makarnalar, börekler, salatalar, piliç yemekleri, köfteler, kebaplar, zeytinyağlılar, sütlü tatlılar ve hamur tatlıları ile değişik yörelere ait çok geniş bir yemek yelpazesiyle ve yenilikçi seçimlerle, gıda mühendislerimizin kontrolünde hizmetinize sunmaktayız.

     Günümüzde pek çok kuruluş çalışanlarının gün içi “yemek” ihtiyaçlarını spesifik olarak bu konu üzerinde yaptıkları fayda maliyet analizleri ile farklılaşan şekillerde karşılamaktadır. Bu noktadan hareketle kuruluşları hijyen, lezzet, kalite ve servis hizmetleri çerçevesinde değerlendirdiğimizde oldukça yetersiz bir tablo ortaya çıkmaktadır. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir.

     Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek üretim sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan YEMER YEMEK, hazırladığı yemekler için gerekli kalite belgelerine (ISO 9001, ISO 22000) sahiptir. Kaliteli hammaddelerini, mikroorganizma üremesine imkan tanımayan hijyenik mimari alt yapıya sahip, temiz ve sağlıklı ortamlarda pişiren YEMER YEMEK, bu konudaki ciddiyetini aldığı kalite belgeleriyle tescillemiştir.


     YEMER YEMEK GIDA, toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurlarını içeren kalite standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için marka olmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile söz konusu standartlarda toplu yemek üretimi yapmayı hedeflemektedir.

    Çalışanlarınızın memnuniyetini ve verimliliğini arttırmak için en iyiyi arıyor olduğunuz düşüncesi ile sizleri YEMER YEMEK GIDA ile tanıştırmak ve en kısa süre içerisine sizlerle bir araya gelerek YEMER YEMEK’ i sizlere daha geniş bir çerçevede anlatmak istiyoruz.

Hizmetler

* TAŞIMA YEMEK

* YERİNDE ÜRETİM

* CATERING

* TABLDOT YEMEK

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi