664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 127 yemek firması sizin için burada!
Çağlar Yemek - Başakşehir / İstanbul Çağlar Entegre Yemek Üretim Tesisleri 1980 yılından bu yana, yemek taşeronluğu, toplantı, kokteyl ve gezi yemeği hizmetleri vermektedir.
Çağrı Catering - Sultanbeyli / İstanbul Çağrı Yemek toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmayı hedef edinmiştir.
Can Yemek Hizmetleri - Bağcılar / İstanbul Çözüm ortağınız olmak dileğiyle sağlık ve lezzetin buluşma noktasında sizleri konuk etmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyarız.
Cas Yemek Hizmetleri Gıda Paz.ltd Şti. - Büyükçekmece / İstanbul CAS, 2010 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunmaktadır. ŞİRKETİMİZ, 2013 yılı itibari ile 35 iş yerinde, günde 3,500 kişiye yemek hizmeti vermektedir.
Çelebi Catering - Beşiktaş / İstanbul Çelebi Catering 63 yıllık tecrübenin sağladığı güven ve deneyimli kadrosu ile toplu yemek, kokteyl, yemek organizasyonları alanında hizmet vermektedir.
Çınar Yemek - Avcılar / İstanbul Çınar Yemek kaliteli ürünlerle, hijyenik üretimle ve kaliteli servis anlayışıyla hizmet vermeyi ilke edinmiş; toplu yemek, tabldot ve catering hizmetleri sunmaktadır.
Davet Catering ve Organizasyon - Kadıköy / İstanbul Davet Catering ve Organizasyon 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Fakat alanı İstanbul'da sınırlı kalmayıp Türkiye'nin her bölgesinde hizmet vermektedir.
DG Catering - Ataşehir / İstanbul Doğal Güvenli ve DenGeli beslenmeyi Dileyin Gerçekleştirelim...
Diva Yemek - Kağıthane / İstanbul Lezzetin Son Durağı...
Doğuş Catering - Kağıthane / İstanbul Doğuş Yemek, 10 yılı aşkın bir süredir yemek sektöründe güvenilir ve profesyonel hizmet vermektedir.
Dönmezler Yemek San. Tic. ve Ltd. Şti. - Ümraniye / İstanbul Dönmezler Yemek olarak 25 yıllık sektörel deneyimimizle ilk günden günümüze değişmeyen ilkelerimiz ve insanımıza duyduğumuz saygıyla bütünsellik içerisinde hizmetinizde olmanın gururunu yaşıyoruz.
Dudo Catering - Sarıyer / İstanbul 10 kişilik ev toplantılarınızdan doğumgünü, düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet balolarına, ofis ve işyeri açılışlarından grup yemekleri ve kongrelere, tüm organizasyon ihtiyaçlarınızda Dudo Catering.
Ekol Catering & Organizasyon - Beykoz / İstanbul Sizler için son derece özel ve anlamlı bir günün önemini kavramak. Profesyonel bir çalışma ile, bu özel günün mükemmel sonuçlanmasını, anılarda yaşatılmasını ve konuşulacak izler bırakmasını sağlamak.
Evren Yemek - Güngören / İstanbul “Doğal ve Lezzetli Gıda Herkesin Hakkıdır” prensibiyle yola çıkarak, Evren AŞ. olarak 1998 yılında hizmet vermeye başladık.
Gold Yemek Sanayi Ve Ticaret A.Ş - Esenler / İstanbul Gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan firmamız, yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir Catering firmasıyız.
Gülaydın Yemek & Catering - Bayrampaşa / İstanbul GÜLAYDIN YEMEK ve CATERING olarak, TABLDOT YEMEK üretiminin yanı sıra proje sorumlularından oluşturduğumuz kadro ile taşeron olarak YERİNDE ÜRETİM ve CATERING hizmetlerini başarıyla devam ettirmektir.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi