664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 127 yemek firması sizin için burada!
Hakaş Catering - Sultangazi / İstanbul Hakaş Catering Sanayi olarak, okul, hastane, fabrika, büro, müteahhitlik ve benzeri işyerlerine tabildot yemek üretimi yapmak amacıyla: 24.05.1995 tarihinde çalışmaya başlamıştır.
Tuen Catering - Küçükçekmece / İstanbul Tüm taşıma yemek, yerinde üretim ve catering ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Siesta Catering - Sarıyer / İstanbul Tüm taşıma yemek, yerinde üretim ve catering ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Yaylam Gıda Yemek Üret. Tes. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Avcılar / İstanbul Yaylam Catering taşıma yemek başta olmak üzere, yerinde üretim, toplantı ve davet organizasyonları düzenlemekte, tüm iş yerlerine, hastanelere, belediyelere kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet veriyor.
HİZMET CATERİNG TOPLU YEMEK - Sancaktepe / İstanbul Hizmet Catering, “Toplam Kalite Yönetimi” ve “Yalın 6 Sigma” çerçevesi altında tamamen Catering’e özgü geliştirdiği Kalite Kontrol Departmanı ile hijyen anlayışını ve üstün damak zevki
EMSİ İNŞ TAAH YEMEK SAN TİC LTD ŞTİ - Ataşehir / İstanbul Emsi Yemek olarak ilkemiz kendimizin yiyemeyeceği yemeği, başkasına da yedirmemek! Firmamız Tahincioğlu-Brendium-Kozyatağı Hilton- Limak Teknopark'a yemek hizmeti vermiştir.
Çağan Catering - Şişli / İstanbul Çağan Catering film-dizi seti, fabrika gibi toplu yemek tüketiminin olduğu yerlere taşımalı yada yerinde yemek üretimi; aynı zamanda düğün, mangal, kokteyl gibi yemekli organizasyonlarda hizmetinizde.
Önderler Yemek Hizmetleri - Şişli / İstanbul Ticari faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Önderler Yemek, kuruluşundan bugüne yalnızca Yiyecek&İçecek hizmetleri konusunda uzmanlaşarak, sektörde yer edinmiştir.
Ernursa Gıda A.Ş. - Pilavcızadem - Beylikdüzü / İstanbul Güçlü ve kazandıran franchise ağı ile büyüyen Pilavcızadem, Avrupa Gıda Standartlarında üretilen pilavı her şubesinde aynı kalite ve hizmet ile sunmayı hedeflemektedir.
Karınca Catering - Beykoz / İstanbul Genç ve dinamik kadro ile kaliteli, lezzetli ikramlar ve servislerle size hizmet vermeye hazırız.
Yaprak Catering Ltd. Şti. - Fatih / İstanbul Yaprak catering olarak Müşterilerimizin ihtiyaçlarının zamanında ve istenilen niteliklerde karşılanması ve müşterilerimiz nezdinde her zaman güvenilir bir şirket olmak, ana felsefemizdir.
BEYTAT YEMEK - Pendik / İstanbul KALİTE LEZZET VE HİJYENİN ADRESİ.....
Kiraz Yemek - Pendik / İstanbul Kiraz Yemek; Yerinde üretim, tabldot, kokteyl ve özel günlerinize toplu yemek servisi, catering hizmeti vermektedir.
Afiyet Catering & Tabdlot - Ümraniye / İstanbul Afiyet Gıda temel ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve 1995 yılında yemek üretimi ve catering alanında hizmet vermeye başlamıştır.
Akademi Catering - Kartal / İstanbul Başarımızın en büyük sırrı ”çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile günümüz teknolojisi olanaklarının eğitim ve bilgi ile pekiştirerek devam etmektir.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi