664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 127 yemek firması sizin için burada!
Gurme Yemek - Kağıthane / İstanbul 1995 den beri hizmet veren firmamız, şirket politikası olarak butik üretimi benimsemiş, sabah saat 06:00 da başlayan üretim 09:30 da sona ermekte ve yemekler, en geç 2 saat içinde teslim etmektedir.
Gusta Catering - Kağıthane / İstanbul GUSTA Catering olarak toplu yemek üretimi ile İstanbul genelindeki şirket, firma ve fabrikalara günlük tabldot yemek servisimizle hizmet vermekteyiz.
HACIBAŞAR ATAŞEHİR - Ataşehir / İstanbul Hacıbaşar Kebap İstanbul Anadolu Yakasında 5 Şubesi İle Hizmetinizde.
Hüma Catering - Esenler / İstanbul Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir.
İremsu Catering - Çekmeköy / İstanbul Şunu çok iyi biliyoruz ki; sağlıklı yaşam dikkatli, dengeli ve iyi beslenmeden geçer.
Kaptan Yemek - Kağıthane / İstanbul Tabldot ve Catering hizmetlerinin ülkemizdeki öncülerinden olan firmamız bu alanda 1984 yılından beri hizmet vermektedir.
Kaşıkçıoğlu Yemek - Kartal / İstanbul '' GÖZÜNÜZ YANILABİLİR AMA DAMAĞINIZ ASLA''
Kervan Catering - Başakşehir / İstanbul Firmamız, geniş ürün yelpazesi, her türlü ekipman ve profesyonel kadrolarıyla açılış, eğlence, özel günler ve catering alanlarında siz müşterilerinin hizmetinde olmayı bir ilke edinmiştir.
Le Cuistot - Şişli / İstanbul Uluslarararası mutfakların lezzetleriyle yeni tatlar arayanlara
Lezzet Catering - Ümraniye / İstanbul Bizler sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Taze sebze ve meyveler, doğal gıdalar kullanıyoruz.
Lezzetto Catering - Başakşehir / İstanbul Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla üretimde ve hizmette üstün kaliteyi uygun fiyat politikası ile bütünleştirmek üretim anlayışımızın bir parçasıdır.
Mavi Catering - Şişli / İstanbul Kaliteli ve klasik ziyafet anlayışını, tam profesyonel servis hizmetiyle birleştirdi. Bu birleşime kendine özgü samimiyet anlayışını kattı ve ortaya Mavi Catering markası çıktı.
Mazlumoğulları Catering - Ataşehir / İstanbul İhtiyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı, sizlere yaşatabilmek dileği ile...
Mertbey Catering - Ataşehir / İstanbul Yemek servisi ile diğer bütün mutfak hizmetleri, alanında deneyim kazanmış personelimizce tüm hijyen kurallarına özen gösterilerek gerçekleştirilmektedir.
Metas Catering - Gaziosmanpaşa / İstanbul Amacımız insanların yaşamı boyunca en önemli faktör olan yiyecek-içecek ihtiyacını hijyenik ortamlarda, teknolojinin tüm olanaklarını ve bilimsel yöntemlerini kullanarak sunmaktır.
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi