664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul'daki Yemek Firmalarından Tek Seferde Fiyat Teklifi Alın!

Ücretsiz teklif al 1 DK.'DAN KISA SÜRER...
İstanbul: 126 yemek firması sizin için burada!
Mudiş Yemek Üretim - Başakşehir / İstanbul KALİTELİ , HİJYEN VE EV YEMEKLERİ TADIYLA HER ZAMAN YANINIZDAYIZ ..
Nikol Catering - Sarıyer / İstanbul Nikol’dan sadece iyi yemek değil gastronomiye dair taze, özgün fikirler de pişiren bir alan: “The Kitchen by Nikol Basoglu”.
Nono Catering - Beşiktaş / İstanbul Fabrikasyon değil, ev yemekleri tadında en lezzetli şirket yemekleri, tabldot menüler...
Öz Gülışık Catering - Maltepe / İstanbul İhtiyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı sizlerle yaşayabilmek dileğiyle...
Petek Yemek - Pendik / İstanbul "Kaliteyi mutlu insanlar yaratır."
Polesan Catering - Ümraniye / İstanbul Polesan Catering mutfağındaki her şey, üstün kaliteli ve bilinen markalarla her dem taze ve katkısız malzemeler; gerek pişirme yöntemleri, sunum teknikleri ve verdiği eğitimler farkını ortaya koyar.
Porselen Yemek - Ataşehir / İstanbul Porselen, profesyonel, kendi konusunda deneyimli ekibiyle, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
Saranlar Yemek - Tuzla / İstanbul Hijyenik koşullarda üretim ve uygun fiyat politikasını benimsemiş firmamız, siz değerli müşterilerine tabldot ihtiyacınızda hazır yemek şirketi olarak personel yemeklerinizi sağlamayı amaç edinmiştir.
Şirin Gıda Toplu Yemek Tesisleri A.Ş - Tuzla / İstanbul 1997 yılında sektöre adım attığımızda önümüze öncelikle dürüst olmak ve dürüst kalmak gibi çok önemli bir hedef koyduk.Hemen ardından kalite anlayışımızla üretim standartlarını birleştirdik ve ürettik
ŞÖLEN MUTFAK - Bayrampaşa / İstanbul Takım ruhunu benimseyen eğitimli ve tecrübeli personelimiz, doğal çevreye duyarlı felsefemiz ile müşterilerimizin hak ettiği en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız
Special Food - Maltepe / İstanbul Special Food firmamız kalite gönüllüsü ve sektöründe öncü bir firma olmanın sorumluluğu ile mutfak ve projelerinde satın almadan servis sonuna kadar kaliteli hizmet sunar.
Star Hazır Yemek - Sarıyer / İstanbul Butik olarak şirketlerin her türlü hizmet alışına cevap vermekteyiz. Bizim anlayışımız bütçeler doğrultusunda memnuniyeti sağlamaktır.
Terakki Catering - Sarıyer / İstanbul Amacımız en büyük değil binlerce girişimcinin girip çıktığı bu çok önemli sektörde ''en iyi'' olmaktır.
Tercan Catering - Çekmeköy / İstanbul Tercan catering hizmeti yemek üretimi ve özel hizmetler vermektedir, yerinde yemek üretimi, düğün, nişan, piknik gezileri, kurumsal organizasyonlarda kaliteli ve uzman ekibi ile hizmetinizdeyiz.
Teyvaş Toplu Yemek Hizmetleri A.Ş - Büyükçekmece / İstanbul Gerçek anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teyvaş; güler yüzlü hizmet anlayışı, hijyenik ortamlardaki üretimi ve marka değeri ile tüm müşterilerinden takdir toplamaktadır.
The Lunch Catering & Organization - Maltepe / İstanbul THE LUNCH deneyimli mutfak ve servis ekibiyle kokteyl, Açık Büfe Yemek, Set Menü Yemek, Brunch, Açık Büfe ve Serpme Kahvaltı, Serpme alanlarında 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir.
Tuğra Catering - Üsküdar / İstanbul TUĞRA CATERİNG 2009 yılında Arzu ve Hasan Taşkan çifti tarafından ofislere ev yemeği kalitesinde tabldot servis yapmak üzere kurulmuştu
catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi