664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Öz Gülışık Catering - Maltepe / İstanbul

Telefon +90 216 459 11 34 /
Faks +90 216 459 11 35
Adres ÖZ GÜLIŞIK CATERING HİZMETLERİ Zümrütevler Mah. İnanç Sk. No:3 Maltepe - İstanbul

Hakkımızda

Günümüzde pek çok kuruluşta çalışanın gün içi "yemek" ihtiyaçlarının spesifik olarak bu konu üzerinde yaptıkları fayda maliyet analizleri ile farklılaşan şekillerde karşılamaktadır. Bu noktadan hareketle kuruluşları; hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurları çerçevesinde değerlendirdiğimizde oldukça yetersiz bir tablo ortaya çıkmaktadır. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir.

Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek üretim sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan ÖZ GÜLIŞIK, hazırlayacağı yemekler için her türlü kalite belgesine sahiptir. Aldığı markalı ve en kaliteli yapıya sahip temiz ve sağlıklı ortamlarda pişiren ÖZ GÜLIŞIK, bu konudaki ciddiyetine aldığı kalite belgeleriyle de tescillemiştir.

Böylelikle ÖZ GÜLIŞIK CATERING bu gerçekten yola çıkarak toplu yemek üretimi sektöründe profesyonel olmadan uzun yıllar deneyim kazanmış bir kadronun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

ÖZ GÜLIŞIK CATERING toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile sözkonusu standartlarına toplu yemek üretimi yapmayı hedeflemektedir.

Çalışanlarımızın memnuniyeti ve verimliliği arttırmak için en iyiyi arıyor olduğumuz düşüncesi ile sizleri ÖZ GÜLIŞIK CATERING ile tanışmak ve en kısa süre içerisinde sizlerle yan yana gelerek ÖZ GÜLIŞIK CATERING'i sizlere daha geniş bir çerçevede anlatabilmek istiyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı sizlerle yaşayabilmek dileğiyle...

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi