664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Star Hazır Yemek - Sarıyer / İstanbul

Telefon +90 212 223 72 50 /
Faks +90 212 223 34 27
Adres Adnan Kahveci Caddesi, Şahin Sokak No:10 Ferahevler-Tarabya / İSTANBUL

Hakkımızda

İşe başlama 1972 Yılında Restaurant olarak gün geçtikçe temposu artan iş yaşamı ağırlaşan rekabet koşulları, her türde ve büyüklükteki işletme için İnsan Kaynakları merkezli bir verimlilik anlayışına zorunlu kılmıştır. Araştırmalar, istenilen performansa sahip bir personel profili oluşturmanın vazgeçilmez koşulunun, olduğu bilinciyle dinamik insan kaynağı olduğunu göstermiştir.

Bunu sağlayan faktörlerden en önemlisi de hiç kuşkusuz iş dünyasında çalışanların, beslenme ihtiyaçlarının olması dengeli, düzenli ve hijyenik olarak karşılanmasını planlamak öngörmek bu anlayışla kendine özgü bilimsel ve kültürel çerçevesi giderek netleşen toplu yemek sektöründe 1982 Yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Taşıma yemek İstanbul merkezden Hadımköy Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında Gebze’ye kadar hizmet ağımızla 20,000 öğün yemek, 400 çalışanımızla 80 şirkete hizmet sunmaktayız. Butik olarak şirketlerin her türlü hizmet alışına cevap vermekteyiz. Bizim anlayışımız bütçeler doğrultusunda memnuniyetlik sağlamaktır.

Yerinde Üretimler; İstanbul’da 7 özel şirkete 5,000 öğün yemek, hizmeti sunulmaktadır. Çalışan personel sayımız 100 kişidir. İnsan Kaynakları, sektörümüzde gelişmiş personeliyle, daha ileriye doğru hedef planlamaktayız. Türkiye genelinde.Kongreler, davet organizasyonları, açılışlar, toplantılar, kır düğünleri, tekne turları ve yabancı turistlerin konaklaması, şirket misafirleri karşılama vb. gibi birçok organizasyonlar yapmaktayız. Holdingler, Kurumsal Şirketler, Hastaneler, Okullar, Fabrikalar, Şahıs İşletmeleri, Genel Müdürlükler vb. gibi hizmet alanlarımızda bizlerin Grup Şirket olarak en önemli sloganımız en iyiyi yapmak ve minimum maliyetleri aza indirmek ve sürekli iş yaparak dünyanın her yerinde var olup, sizlerin varlığıyla parıldamaktadır. Bu anlayış ile 2010 Yılında 38. Yılımızı kutladık.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi