664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
İstanbul Yemek Şirketleri Meal Box İstinye Catering

Form Beslenme Ve Danışmanlık Ltd. Şti - Beyoğlu / İstanbul

Telefon 2123246600 | 2123246600
Adres Piripaşa Mahallesi Keçekülah sok. No:10/A Beyoğlu/ İSTANBUL whatsapp hattı; 05383918551
TATLIYEMEK 1YEMEK 2MUTFAK 1MUTFAK 2

Hakkımızda

Form  Beslenme ve Danışmanlık Hizmetleri ,uzman kadrosu ve sağlıklı beslenme politikasıyla çabalarınızın en etkili ve kapsamlı destekçisi olacaktır.

Hayatın olağan akışında sağlıklı beslenmede  yaşanan zorluklar,kişisel deneyimler ve tatmin etmeyen sonuçlar hazır yemek dünyasında, bireylerin istekleri doğrultusunda belirlenen hedeflerde,  ticari kaygıyı ön planda tutmaksızın kişilerin ihtiyaçları olan ”Sağlıklı beslenme bir lüks değildir.” ilkesini benimseyen , sağlıksız beslenmedeki belli  başlı sebeplerin yarattığı yıkımı tamir etmeyi isteyen,sağlıklı beslenmenin ve formda bir vücuda sahip olmanın herkesin hakkı olduğunu düşünen Form Beslenme ailesi kalıcı bir şekilde hizmet etmeyi amaç edinmiş bir organizasyondur.

Diyetisyenlerimizin hazırlayıp gıda mühendislerimizin denetlediği program ve menülerin size en iyi şekilde ulaşması için kaliteli ham maddeler lisans /yüksek lisans mezunu gastronomlarımız tarafından TÜRKAK onaylı ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ   belgesine sahip mutfağımızda lezzetten ödün vermeden soğuk / sıcak zincire uygun olarak  günlük üretilmektedir. Kurumumuz ayrıca ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ve ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ belgelerine sahiptir.

Hazırlanan lezzet menülerimizde hiçbir şekilde rafine/ yapay şeker yanı sıra tatlandırıcı ya da herhangi bir katkı maddesi/yapay aroma ihtiva etmemektedir.Kişiye özel kronobiyoloji bilim dalının iyileştirici özelliğine dayanarak insan fizyolojisinin hangi ayda ne yemesi gerektiğine göre kalorisi hesaplanmış öğünlerden oluşan yemeklerimiz özel kuryelerimiz tarafından günlük olarak siz değerli üyelerimizin iş veya ev adresine  teslim edilmektedir.

Hizmetler

Form beslenme ailesi olarak herhangi bir katkı maddesi,şeker/yapay veya rafine şeker,tatlandırıcı ihtiva etmeyen vücudunuzun ihtiyacı olan besin ögelerini dengeli bir şekilde içeren lezzetli ve sağlıklı beslenme menülerimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman günlük butik üretimle özel kuryelerimiz tarafından siz değerli üyelerimize sıcak/soğuk zincire uygun olarak sunulmaktadır.

Referanslar

-Kurumsal üretimde , İSTAJANS ile çalışmaktayız.

-Kişiye özel üretimler toplamı yaklaşık olarak 1000 üyemiz üzerinden 20.000 porsiyonu geçen hizmet sunduk. Kişiye özel üretimlerde kişi bilgisi verememekteyiz,

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi