664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Çapa Catering - Gümüşova / Düzce

Telefon +90 380 731 21 58 | +90 380 743 80 95
Adres D-100 Karayolu Üzeri. Adaköy Mevkii Gümüşova Düzce

Hakkımızda

Sektörde lider firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Çapa Catering ve toplu yemek konusunda uzamanlaşmış profesyonel kadrosu, sürekli gelişimi sağlanabilmesi için eğitime verdiği önem, üretimin her aşamasında olduğu gibi sunumdaki titizliği ve konuk severliği ile bu hizmetleri talep eden tüm işletmelerin hizmetindedir. Yemek sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sağlıklı, lezzetli ve hijyen kurallarına uyan yemekler konusunda son derece iddialı ve kendisini kanıtlamış bir şirket profiline sahiptir. Tabldot yemek ve catering hizmetleri ile oldukça geniş bir ağa sahip olan ve yapılacak her türlü organizasyona cevap verecek kapasitesi bulunan Çapa Catering, tabldot hizmeti için zengin yemek çeşidine ve catering organizasyonları için de gerekli donanım ve bilgiye sahip bir toplu yemek firmasıdır.

Yemeklerimizi yapan aşçılarımız son derece deneyimli ve kendisini kanıtlamış kişilerden seçilir. Bu durum lezzetli olduğu kadar sağlıklı da olan yemekler sunmamıza olanak sağlarlar. Gıda mühendislerimiz, kullandığımız bütün malzemelerin, kalitesini ve tazeliğini gözden geçirerek, yemek için uygun olup olmadığına karar verir. Bu sayede bütün yemeklerimiz, gıda koşullarına ve sağlıklı beslenme şartlarına uygun hale gelir. Biz sadece yemek yapmıyoruz. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemek yapıyoruz.

Projelerimizin özelliklerine ve müşteri yapısına göre oluşturulan menülerimiz kalite sistem sorumlusu gıda mühendisi tarafından farklı kalori değerleri ve beslenme nitelikleri göz önünde bulundurularak hazırlanır ve firma yetkililerinin görüşlerine sunulur.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi