664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
Ankara Yemek Şirketleri Naz Yemek & Catering

Deniz Grup Yemek Temizlik Sanayi Ve Tic.LTD.ŞTİ - Yenimahalle / Ankara

Telefon 3122560007 | 5537267662
Adres 2308.cadde no:53 gersan sanayi sitesi

Hakkımızda

''DENİZ GRUP YEMEK" olarak 30 yıllık sektörel bilgi birikimiyle müşterilerimizin gerçek ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Hizmet kalitesive müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde ve süreklilik içinde tutulurken, temiz iş anlayışımız, genel vazgeçilmez ilkemizdir.

Bizim sistemimiz, son derece sade ve pratik usuller üzerine kurulmuştur, karmaşık halden uzak, sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılıyan, kaliteli bir üretim ve hizmet zinciridir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın ana ilkesi, üretim ve hizmet alanlarında kaliteyi en üst düzeyde karşılamaktadır. Malzeme dahil yemek yapımı, dağıtımı, servisi ve servis sonrası hizmetler işini müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak niteliklere sahip hizmetin sürekli olarak sunulmasını hedeflemektedir. bu hedeflerimizin gerçekleştirilebilmesi için kalite politikamız;

  • Uygun niteliklerde malzeme alınıp, kullanılması,
  • Üretim ve dağıtımın yapılması,
  • Damak tadına ve göze hitap etmesi,
  • Hijyen şartlarının sağlanması ve korunması,
  • Personel eğitminin sağlanması,
  • Güleryüzlülük
  • İşine sahip çıkma,
  • Müşteri memnuniyetini azami derecede sağlamak.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

Hiçbir müşteriden şikayet almamak

Sürekli ve her yıl artan bir ivme ile tüm personeli eğiterek geliştirmek,

Hijyenik ortamda en kaliteli ve kusursuz ürünleri üretmek.

Hizmetler

“DENİZ GRUP YEMEK” sahip olduğu profesyonel ve uzman yaklaşımı ile eğitim kurumları, sağlık kurumları, iş merkezleri, fabrikalar ve şantiyelere yönelik farklı hizmet konseptleri sunmaktadır. Geleneksel yemek sunumlarını modern bir yaşamın parçası haline getiren yenilikçi uygulamaları ile başarılı sonuçlar oluşturmaktadır.

Toplu yemek üretimi ve sunumu…

Kantin, kafeterya ve restoran işletmeciliği…

Fuar, kongre, seminer ve toplantılar için catering hizmetleri…

Kokteyl, davet açılış organizasyonları…

…hepsi kanıtlanmış 16 yıllık profesyonel hizmet anlayışıyla.

“DENİZ GRUP YEMEK”  olarak kurmuş olduğumuz sistemimizde en son versiyon olan ISO 2200 gıda güvenliği kalite  sistem uygulamalarımız belgelendirilmiştir. Kuruluşunuz mutfağında uygulayacağımız sistem aşağıdaki standartları  mutlak şekilde oluşturulacaktır.

Üretimde standart girdiler kullanılmaktadır.standartlaşmanın getirdiği maliyet avantajı müşterilerimize hem kalitede süreklilik, hem maliyet avantajı olarak yansıtılır.“DENİZ GRUP YEMEK”  bu sistemle en iyi kaliteyi en iyi ekonomik fiyatlar ile sunabilmektedir.

    Üretimde kullanılan tüm girdiler ülkemizin bilinen ve tercih edilen markalarından seçilmektedir.“DENİZ GRUP YEMEK” tüm tedarik zincirini, zamanında teslim, ürün temininde ve kalitede süreklilik teslimat prensiplerine uygun hizmet veren firmalardan oluşturmuştur.

Mutfak ve operasyonlarımızın tamamı hijyen uygulamaları konusunda düzenli olarak “kalite denetçilerimiz” tarafından ölçülmektedir.

   “DENİZ GRUP YEMEK” müşteri memnuniyetini hazırlamış olduğu anketler ile her yıl ölçmektedir.müşteri memnuniyet oranının %80 ‘in üzerinde gerçekleştirmek ,RD YEMEK ‘in kalite hedeflerinden biridir.

 Kuruluşunuzdaki yemek üretim ve servis hizmeti ile özel yemek organizasyonlarınız için “DENİZ GRUP YEMEK”i  görevlendirmekle en yerinde kararı vereceğinize ve bizimde güveninize karşılık en iyi hizmeti sunacağımıza sizi temin ederiz

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi