664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Fesleğen Yemek Evi - Çankaya / Ankara

Telefon +90 312 217 67 46 | +90 506 693 65 03
Adres Yaşamkent Mahellesi 3518. Cad. No: 15/2 Çayyolu - ANKARA

Hakkımızda

Fesleğen Yemek Evi olarak, Ankarada Catering hizmeti sunmaktayız. Günlük yemekler, organizasyon yemekleri ve kurumsal yemeklerle 5 yıldır catering sektöründe yer almaktayız. 

Biz insan hayatının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Ciddi ve titiz çalışmalarla size sunduğumuz hizmetin sonuna kadar arkasındayız. Pişiminden size ulaşan süreye kadar gösterilen titiz çalışmalarla birlikte insan sağlığına uygun ve alınması gereken değerler ölçüsünde size ürünlerimizi sunuyoruz. 

Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir. 

Misyonumuz

Tamami kendi üretimi ile zenginlestirilmis, catering alaninda yenilikleri ve gelismeleri yakindan takip eden, müsterilerinin memnuniyetini her seyin üstünde gören, yapilanmasini degisen müsteri ihtiyaçlarina göre gelistirebilen, toplam kalite anlayisi ile çalisan, yapilanmasini buna göre belirleyen lider bir firma olmak… 

Vizyonumuz

Toplu çalisma yasaminda giderek artan yemek ihtiyaçlarini, kalite anlayisi ile karsilamayi amaçlayan. Kaliteyi yakalamayi ekip çalismasi ile saglayan, titiz ve ilkelerine bagli çagdas hizmet anlayisi. 

Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi