664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Gurme Catering - Kepez / Antalya

Telefon +90 242 325 70 00
Faks +90 242 325 71 00
Adres Habibler Mah. Muammer Aksoy Cd. 87 Sk. No:112 / 1-2 Kepez / ANTALYA

Hakkımızda

Gurme Catering; taşımalı yemek hizmeti ,yerinde yemek üretim hizmeti, davet organizasyonları, açılış organizasyonları vb... organizasyon faaliyetlerinde, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Gurme Catering hijyenik üretim ve kaliteli servis politikası ile yola çıkmış ve bu yolda kendini geliştirerek hızla ilerlemektedir. Kalite standartlarını kanıtlamış olan şirketimiz bünyesindeki kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlemesi için çalışmalarını eksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Yemek Hizmetini TSE, ISO 9001 ve ISO 22000 kalite standartları ile sizlere sunmaktadır.

Gurme Catering olarak amacımız; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaktır. Ayrıca, kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Gurme Catering çalışanlarının sorumluluğundadır. Gurme Catering yönetimi olarak bu sistemi destekliyoruz. Bu sistem ancak ve ancak hep birlikte çalıştığımız ve destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır.

Gurme Catering olarak misyonumuz; Modern üretim koşullarında, usta ellerce, sağlıklı ortamlarda hazırlanan leziz yemekleri müşterilerimize ev yemekleri lezzetinde sunmaktır.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi