664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet
Ankara Yemek Şirketleri Naz Yemek & Catering

Hayat Catering & Organizasyon - Mamak / Ankara

Telefon +90 312 392 24 52 | +90 541 392 24 52
Adres Cengizhan Mahallesi, Natoyolu Cad. 848. Sok. No: 7 Mamak / ANKARA
Hayat YemekHayat Yemek - KoçtaşHayat Yemek - ReferanslarHayat Yemek - Mutfak

Hakkımızda

Zamanla değişiyor beklentiler, hayaller ve hatta hayatlar...

Ve bir nesil diğer bir nesile göre daha fazlasını istiyor Hayat'tan. Modern yaşamın içinde doğan bir kuşak asla azıyla yetinmiyor artık.

Hayat Catering bu düşünceyle 2007 yılında başladı hizmet serüvenine. Müşterilerine hizmet ederken her zaman memnuniyet çıtasını yukarıda tutmayı başardı.

Hayat Catering'ten hizmet alan firma yöneticileri ve çalışanları her zaman memnun ve mutlu oldular. Çünkü yanlarında yeni fikirlere açık, eksiklerini tamamlamayı bilen, başarı grafiğini devamlı suretle artıran ve müşterisinin önerilerini hayat'a geçirmeyi başarmış bir firma bulunmaktaydı.

Kuruluşundan bu yana catering sektöründe bambaşka bir hizmet anlayışıyla kendi farkını ortaya koyan firmamız, yeni müşterilerine bu deneyimi yaşatmak için ISO 9001:2008 ve ISO 20000:2005 kalite belgeleri, yemek sunumunda gösterdiği hassasiyeti, piyasada en seçkin durumda olan tedarikcileri, güleryüzlü, saygılı personeli ve makul fiyat politikasıyla müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Hizmetler

 

  • Taşımalı Yemek Hizmeti
Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.
Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.
  • Yerinde Yemek Üretimi Hizmeti
Tüketici sayısı 250'nin üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.
Yemek hizmeti kapsamında; mönü hazırlama, satın alma, üretim ve mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.
Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda üretelim.
  • Yemekli Organizasyonlar
Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.
Hayat Catering olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.
Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin.
  • Düğün & Nişan Yemekleri
Hayatınızın en özel günlerinden ikisi olan Nişan ve Düğün Organizasyonlarınızda Hayat Yemek ailesi olarak yanınızda olmaktan büyük keyif ve onur duyacağımızı bilmenizi isteriz. İster kokteyl menülü bir organizasyon isterseniz de yemekli menülerimizle hijyenik ve kaliteli sunumlarımızı güler yüzlü ekibimizle birleştirerek bu özel gününüzün hayallerinizdeki gibi geçmesi için üstün bir kaliteyle hizmet vermekteyiz. 
  • Cafe & Restoran İşletmeciliği
Firmamız; alışveriş merkezleri, hastahaneler, okullar vb. özel ve kamu kurumlarının kantin, kafeterya ve restoran işletmeliciğini yürütmektedir.
  • Diğer Organizasyonlar
Özel Günlerinizde Özenli Bir Hizmet...
Konuklarınıza Unutulmaz Lezzetler...

Hayat Catering, hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Ürettiği her bir lezzeti, her alanda sunmaktan onur duymaktadır.

Hayat Catering, özel günlerinizde, toplu davetlerde, açılışlarda, kokteyllerde ve tüm yemekli organizasyonlarda da farkını yansıtarak, size ve konuklarına unutlmaz bir lezzet tattırır. Çünkü yemekli organizasyonlar önemlidir. Tecrübesi daha farklıdır. Herşey yerinde, zamanında, davete uygun mönüler ve estetik sunumlarla olmalıdır. Hayat Catering, artık geleneksel hale gelen lezzet uzmanlığı ile özel günlerinizi daha da özel hale getirmektedir.

Emek ve Sevgiyle Sunulan Lezzetlerdir Aslolan...

Hayat Catering, genç ve güleryüzlü kadrosuyla, müşteri memnuniyetini en ön planda tutar ve yemekhane ortamını restaurantın atmosferine çevirir.

Bu konuda tecrübeli idari birimimiz, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ederken, personelimiz müşteri memnuniyeti doğrultusunda güleryüzlü hizmetiyle sizlere hizmet etmekten zevk duyar.

Biz Hayat Catering olarak, mutfağın göze hitabın yanında yemek çeşitliliği ile de insanlara değişik lezzetler sunması gerektiğini biliriz. Bu çeşitlilik insanlarda yeni tadlarla tanışma merakını arttırır ve Hayat, bu lezzetleri en hassas evrelerden geçirerek, en güzel sunum ve süslemeyle beğenilerinize sunar.

Belgeler

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi