664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Işıklar Toplu Yemek Hizmeti - Merkez / Düzce

Telefon +90 380 523 93 40 | +90 553 517 92 90
Faks +90 380 524 76 55
Adres Yeni Sanayi Çarşısı, İnan Otogaz Arkası 1064 Sk. No : 9 DÜZCE

Hakkımızda

Işıklar Toplu Yemek Hizmetleri, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya gayret ederek, kalite ve hizmet prensiplerindeki vizyonuyla alanında zamanla kendini yenileyip geliştirerek büyümesini sürdürmüştür. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi IŞIK, Düzce'nin teşvik kapsamına alınması ile birlikte OSB'de faaliyet göstermeye başlayan firmalar ve işci sayılarının artması nedeniyle bu sektöre ihtiyacın arttığını belirterek, piyasanın talebi dogrultusunda Işıklar Aş Toplu Yemek Hizmetleri faaliyete başlatmıştır. 

Işıklar Toplu Yemek Hizmetleri, Yeni Sanayi Çarşısı' ndaki 550 metre kare alanda 3,5 katlı üretim tesisleri, 25 personel ve 5 servis arabasıyla günlük 2000 kişiye yemek vermektedir. Günlük 4000 kişiye yemek verecek kapasitemiz vardır.

Yerinde Üretim

Yenilikçi, dinamik ve hızlı çözüm üreten, kaliteli ham madde ve yüksek teknoloji kullanan, müşterilerin fiyat ve kalite yanılmasını önleyen, yemek sektöründe fark yaratmayı hedefleyen bir firma olarak kendi bünyemizde yemeklerimizi hazırlayıp, servisini gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Lezzet,sağlık ve beslenme kavramlarını özleştirip,sürekli gelişime yönelik kalite anlayışımızla güven duyulan saygın bir firma olmak.

Misyonumuz 

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek zamanında ve eksiksiz servis sunabilmek, sektördeki teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak hizmetimizin her alanında bu teknolojiyi kullanabilmek, tecrübeli, eğitimli, genç ve dinamik kadromuzla kusursuz hizmet sunabilmek, hijyenik ve güvenli gıda üreterek insan sağlığını ön planda tutmak.

Kalite Politikamız

Sektörümüzle ilgili olarak tüm yasa, tüzük, kodeks ve standartlara uygun faaliyette bulunmayı, onaylı ve kalitesi kanıtlanmış tedarikçilerle çalışmayı, en kaliteli ve en hijyenik üretimi gerçekleştirmeyi, yenilikçi, pratik ve çözüm üreten, hijyen ve mal kalitesini birleştiren, sektörde etkinliği ve farklılığı olan bir firma olmayı, personelimize vermiş olduğumuz eğitimlerle daha iyi hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutmayı, taahhüt ederiz.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi