664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Öğün Yemek - Döşemealtı / Antalya

Telefon +90 242 258 13 44
Faks +90 242 258 18 37
Adres Organize Sanayi Bölgesi 2. Etap 07040 Antalya

Hakkımızda

2002 yılından bu güne kadar toplu yemek hizmeti veren ÖĞÜN YEMEK, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla CATERING sektöründe de, önemli ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirmiştir. 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde 7618 m2 alanda kurulu,Antalya'nın en yüksek kapasiteli modern tesislerinde dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan ÖĞÜN YEMEK, alt yapısını sürekli geliştirmekte ve personelini eğitmektedir. ÖĞÜN YEMEK, Antalya bölgesinde günlük 25000 kişiye toplu yemek hizmeti verebilme kapasitesine sahip tek firmadır.Kamu kuruluşları, askeri birlikler, havaalanı,hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde yemek üretiminin yanında organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

ÖĞÜN YEMEK günümüzün teknolojisine ayak uydurarak üretim de otomasyona gidilmiş, bu sayede insan kaynaklı hataları da sıfıra indirerek üretimde standartları yakalamayı başarmış tek firmadır. Fabrikamızda dünya lideri son teknolojiye uygun 'Kronen' marka gıda hazırlık ekipmanları ile yemek üretimi için gerekli hazırlıklar yapılmaktadır. Bu nedenle yemek talebinde ki artış, üretimimizde ki kaliteyi etkilemeyerek sizlere her koşulda lezzetli yemekler sunmayı sağlamaktadır. ÖĞÜN YEMEK, günümüzde catering firmalarının en büyük sorunu olan hijyen ve sanitasyonu da yine teknolojiden faydalanarak çözüme kavuşturmuş, tam kapasiteli sebze-meyve yıkama ünitesi ve ozon gazı ile dezenfeksiyon sayesinde Antalya ile birlikte Türkiye'nin de önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Personel ve işletme hijyenine, her şey den daha çok önem veren firmamız, işletmeye kurulan hijyen sanitasyon hatları ile personel hijyenini kusursuz olarak sağlamakta olup , periyodik olarak yapılan personel swap kontrolleri ile yemeklerimiz  güvenilir , hijyenik ve steril bir ortamda üretilmektedir. 

Amacımız; müşterilerimizin kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen yemek ihtiyaçlarını takip edip yaratıcı çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini arttırmaktır. 

Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler ÖĞÜN YEMEK ekibimizin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Kaliteden taviz vermeden, Türk mutfağından derlediği ve sürekli yenilediği zengin menüleri ile dar kalıpların dışına çıkan firmamızın en büyük referansı, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız ve kaliteli hizmet verdiğimiz müşterilerimizdir.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi