664 Yemek Firması
32208 Yemek Talebi
178120 Kişiye Hizmet

Saydam CATERİNG - Merkez / Düzce

Telefon 380524 21 21 | 5418828281
Adres CUMHURİYET MAHALLESİ D-100 KARAYOLU CADDESİ NO:200 DÜZCE

Hakkımızda

Saydamlar Organizasyon yılların verdiği lokanta Restoran tecrübesi temelinde kaliteyi ilke edinen "Saydam" öncülüğünde kurulmuştur.

İlk lokanta 1968 yılında dede Cavit Saydam tarafından Kervan Saydam Lokantası ve Doğu Gazinosu kamyoncular Lokantası, ikincisi ise 1990 yılında Saydam Kardeşler Yemek Sarayı'dır. Saydam’ın 2006 yılı içinde faaliyete geçen diğer bir işletmesi ise Park Saydam Restaurant, bunun yanında Aile Çay Bahçesi ve Kafeterya işletmeciliğidir. 2010-2015 yıllarında da Park Saydam Düğün ve Toplantı Salonunu da bünyesine katarak hizmet yatırımlarına devam etmiştir.

Hızla gelişen ve sanayileşen şehrimizde yerinde üretim ve taşıma yemek hizmetlerine olan talebin artmasıyla sektörde yemek üretim hizmetlerine yönelmişlerdir. Saydam ailesinin yılların tecrübesine dayanan kalite anlayışı ile Saydam Catering'i faaliyete alarak sektördeki yerini almıştır.

Ticaret hayatımıza başladığımız günden beri sahip olduğumuz tüm milli, manevi, kültürel ve sosyal değerlerimizi ön planda tutan, çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımıza karşı güzel ahlakı, dürüstlüğü ve şeffaflığı ilke edinen bir yönetim anlayışı içerisinde olmak olmazsa olmazımız olmuştur.

Bu ilke ve iletişim içerisinde birlikte daha güçlü, çevreye ve doğaya saygı ile iyi niyetle beslenen bir samimiyeti işimizin özüne ve önüne alarak ticari faaliyetlerimiz ile fark yaratmak vazgeçilmezimiz olacaktır.

Hizmetler

YERİNDE ÜRETİM

Genellikle 200-250 üzerinde personel sayısı olan ve yemek üretimi için uygun alanlar tahsis edebilecek firmalar tarafından tercih edilmektedir. Yemeği kendiniz üretmek yerine, profesyonel bir firmanın sizin yerinizde üretmesini tercih etmenizin maliyet, kalite, istikrar, süreklilik vb. avantajları bulunmaktadır.

Yerinde üretim yemek hizmetinde, yemekleriniz işletmeniz mutfağınızda üretilir ve sunuma hazırlanır. Yemek menüleri aylık olarak tamamen müşterinin talepleri dikkate sözleşme şartlarına uygun olarak oluşturulur. Gıda mühendislerimiz tarafından düzenli olarak hizmet kalitesi kontrol edilir ve proje sorumlusu gıda teknikeri üretimin her aşamasında rol alır.

TAŞIMA YEMEK

İşletmenizin yemek üretimine uygun alanlarının olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması ve kaliteli yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmetini tercih edebilirsiniz. Taşıma yemek hizmeti, kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra maliyet olarak kendi üretiminize göre çok daha uygun olacaktır. Ayrıca son yasal düzenlemelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmekte bir çok firma bu hususları çeşitli sebeplerle sağlayamamaktadır.


Taşıma yemek hizmeti, mutfağımızda gerekli hijyen şartları ve yapılan standart kontrollerin ardından üretilen yemekler sizin belirlemiş olduğunuz yemek saatinde servise uygun hale getirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Yemekleriniz yine standartlara uygun thermobox ile yemeklerin sıcaklığını muhafaza ederek lezzet kaybını önleyen taşıma yemek kaplarında işletmelerinize getirilir. Fakat thermo-box ile getirilmiş dahi olsa yemeklerin tekrar ısıtılması gerekmektedir. 25 kişinin üzerindeki firmalar için benmari yemek sunum üniteleri temin edilir. Benmari ile yemekleriniz buhar ile sağlıklı bir şekilde ısıtılabilir.

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Catering kelime anlamı olarak yemek hizmeti sağlamak anlamına gelmektedir. Resmi veya özel kamu Kurum ve kuruluşlara ya da bireysel müşterilere organizasyon ve özel günlerinde ( düğün, nişan, davet, fuar, seminer, kokteyl, açılış, mezuniyet vs. ) hazır yemek hizmeti sağladığımız hizmetlerdir.. Catering hizmetlerimizde farklı sosyal ve kültürel yapıya sahip kişi ve kurumların farklı ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmış menüler eşliğinde hem bütçe, hem zaman hemde nezih bir ortam yaratılması noktasında tasarruf sağlamasına yardımcı oluyoruz.


Hizmetinin verileceği açık yada kapalı alanlara göre ihtiyaç olan masa, sandalye, süsleme, enstrümantal ekipman temini, her türlü sanatçı temini, havai fişek görselleri gibi organizasyonların bir parçası olan bu ihtiyaçlarda şirketimiz tarafından temin edilmekte icra edilmektedir.

 

 

Referanslar

İSTENİLDİĞİ TAKTİRDE TELEFONLARIMIZDAN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

Harita

catering üyelik tipinizi seçin
 
 
     
yemek firmalarının
Yemek Pazarına Hoşgeldiniz düğün yemeği toplu yemek hizmeti Üye olduktan sonra
E-mail Adresiniz : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Ad, Soyad : *
Firma Adı (Varsa) :
Sabit Telefon : + 90 (Ör: 3123975400)
Cep Telefonu : + 90 (Ör: 5323975400) *
Şehir : *
İlçe : *
Semt : *
Adres : *
    Captcha kodu Kodu Yenile
Resimdeki sayıyı okuyamıyorsanız yenileyin

Resimdeki sayı : *
    Kullanım Koşulları Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
    Kaydol
yemek pazarının
Yemek pazarında üyelik tipi seçimi